5 ЧЕРВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Всесвітній день довкілля вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щороку відзначається 5 червня в більш ніж 100 країнах світу, починаючи з 1973 року.

Саме на Державну екологічну інспекцію покладено обов’язки виконувати функції державного нагляду та контролю у сфері охорони природного середовища. Але лише адміністративними методами нам не досягти відчутного прогресу в цій надважливій справі.

Ми повинні усвідомити, що зберегти природу в стані, придатному для життя людини, можна тільки загальними зусиллями населення всієї Землі. У цей Всесвітній день навколишнього середовища давайте подивимось навкруги та вирішимо для себе – що кожен з нас повинен зробити заради збереження всіх видів життя на землі? А відповідь впровадимо шляхом власної працьовитості, відданості, самовиховання та любові до природи.

Сьогодні ми  висловлюємо подяку всім, хто долучається до нашої спільної справи – збереження природи та вирішення екологічних проблем нашої країни.

Зичимо всім професійним екологам, громадським захисникам довкілля міцного здоров'я, злагоди, натхнення, благополуччя і нових досягнень та звершень у виконанні спільної і благородної мети – оздоровлення та збереження оточуючої нас природи!

Бережіть природу! Від кожного з нас залежить наше майбутнє!

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення